В Україні з’явилося видавництво пізнавальної літератури «Мала академія» :: Книжный интернет-магазин «BOOKMARKET.IN.UA» покупка продажа букинист открытки ручной работы деловая литература купить книгу в интернет
loading...
 
Bookmarket   Продать книгу   Купить книгу   Помощь   Web-партнёры   О нас   Доставка книг по Киеву  


Статьи

20 апреля 2022
Мешок Деда Мороза – самый важный аксессуар Куда может поместиться много сюрпризов, подарков и чудес? Естественно, все это добро носит с собою Дед Мороз в ярком и вместительном мешке. Такой аксессуар кардинально отличается от обычных хозяйст...
13 апреля 2022
На протяжении десятилетий тестостерон пропионат был одним из самых популярных стероидов среди бодибилдеров, которые хотят стать большими и стройными. Тестостерон пропионат является фаворитом большинства спортсменов из-за его способности быстр...
03 мая 2013
Разработка логотипа для повышения имиджа   Имидж – в переводе с английского языка – дословно означает «образ». И относиться это слово-термин может как к человеку, так и к предмету, явлению, виду деятельности и пр. Сегодня данному понятию отв...
26 ноября 2021
Кожаные рюкзаки: для тех, кто ценит удобство Рюкзак – модный и практичный аксессуар. И если еще несколько лет назад он ассоциировался со школьниками или туристами, сегодня ситуация изменилась. Производители предлагают стильные модели, которы...
24 ноября 2021
Система Прозорро призначена щодо державних закупівель. Підприємства можуть скористатися ліцензійним майданчиком для реєстрації https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/. Це офіційний майданчик, який має назв...
27 октября 2021
Осенний декор в интерьере: как и чем украсить свое жилищное пространство? Декорирование дома к осени – прекрасный способ избежать меланхолии, которая «окутывает» нас с приходом дождливой и прохладной поры. Осенью мы чаще проводим время дом...
02 сентября 2019
Если мы говорим о современном подходе к развитию любого бизнеса, стоит отметить важность использования актуальных тенденций в сфере Интернет. Одним из таковых является создание видеоконтента. В данное понятие входит широкий спектр услуг - от создани...
Все статьи

В Україні з’явилося видавництво пізнавальної літератури «Мала академія»

18 мая 2022

В Україні з’явилося нове видавництво пізнавальної дитячої та підліткової літератури «Мала академія». Про це Читомо розповіла головна редакторка видавництва Тетяна Стус.

«Мала академія» – це видавництво, що є підрозділом державної освітньої структури, Національного центру «Мала академія наук України».

«МАН – це освітня структура, яка плекає майбутніх науковців. Тож видавання науково-популярної літератури підсилює два напрямки – заохочення школярів до наукової діяльності, підкріплення інтересу до науки та до усвідомленого читання як світоглядного інструменту», – розповідає Тетяна Стус.

Першими авторами видавництва стали Світлана Ройз, Петро Яценко, Валентина Вздульська, Олеся Мамчич, Анастасія Музиченко, Марія Артеменко. Ілюстратори – Христина Лукащук, Марина Шутурма, Максим Паленко та Наталя Кащак.

Серед головних завдань у видавництві виділяють промоцію різних галузей науки (не лише гуманітарних). А також – системний розвиток української пізнавальної літератури для дітей та підлітків.

«В Україні є видавничі «струмки», які несуть читачам різноманітні пізнавальні видання, і разом із ними ми будемо творити велику повноводну річку. Сьогодні, на жаль, переважна кількість таких видань на ринку є перекладами», – зазначає Стус.

Головна редакторка додає, що «Мала академія» планує стати лідерами дитячого нон-фікшн у країні, а також – виходити на міжнародний ринок.

Крім того, зараз видавництво надає свої макети для друку за кордоном та передання вимушено переселеним дітям, а також – викладає у вільний доступ для приватного та бібліотечного читання.

«Це наш солідарний із багатьма українськими видавцями вклад у своїх читачів, підтримка дітей, підлітків та їхніх дорослих одним із видів волонтерської допомоги. Культура не менш важлива за «гуманітарку» та зброю. Це також і виконання зобов’язань перед жанром – нон-фікшн доволі швидко старіє, йому не варто залежуватися. І – виконання зобов’язань видавництва як частини державної освітньої структури», – розповідає Стус.

Доступ до макетів можна отримати, надіславши листа на скриньку: publishing@ man.gov.ua

Попри те, що у час війни видавнича галузь потрапила в надзвичайно тяжкі обставини й неможливо точно порахувати збитки, крім прямих, головна редакторка зауважує, що всі працюють на перемогу:

«Але якщо ми всі прогнозуємо перемогу, видавці-волонтери можуть хоч трохи «порахувати» свій вклад у неї та у своє майбутнє відродження: стільки-то залучено нових читачів завдяки подарованим паперовим примірникам та викладеним електронним, скільки-то уваги, вимірюваної нині продажами ліцензій, тепер у світі до українських авторів та люстраторів, стільки нових міжнародних контактів… А ще є певна кількість дітей, які завдяки цим відкритим бібліотекам в принципі почала читати книжки», – зауважує Стус.

Поки у «Малій академії» налагоджують ланцюжки «книжка – вимушено переселені діти» спільно з іншими державними структурами. Наразі перші видання мають з’явитися завдяки Посольству України у Великій Британії:

«Уже незабаром українські діти, які знайшли тимчасовий прихисток в Англії, Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії, зможуть гортати сторінки трьох наших книжок: «Фотофану» Валентини Вздульської про мистецтво фотографії, сюжетної оповідки від для малят з елементами історії української залізниці «Історія на 14-й колії» Насті Музиченко та дотепному заглибленню в робототехніку «Роботу зробить робот» від Петра Яценка».

Як відомо, книговидання в Україні просять зарахувати до критичної інфраструктури й створити резерв паперу.

Інф. chytomo.comБестселлеры

В мире литературы

05 июля 2022

191 українське видавництво з 258 опитаних (74%) наразі може може працювати повноцінно, свідчать результати дослідження Українського інтитуту книги. При цьому з 300 видавництв, яких хотіли опитати в УІК, із 42 видавцями вийти на зв'...

04 июля 2022

Британський письменник Салман Рушді випустить свій новий роман Victory City («Місто перемоги»), який можна буде придбати у 2023 році. Про це повідомили на сайті видавництва Penguin Random House.

Ді...

01 июля 2022

Українські письменники Василь Махно та Олег Поляков потрапили до довгого списку літературної премії «Ангелус». Про це йдеться на сайті нагороди.

До довгого списку потрапили 14 авторів:

30 июня 2022

Віктор Разживін, директор книгарні «Є» у Слов’янську, викладач зарубіжної літератури Донбаського державного педагогічного університету, евакуював 25 тисячі книжок зі Слов’янська. Про це він розповів виданню ...

29 июня 2022

Романи Олеся Ульяненка «Сталінка» і «Дофін Сатани» вийшли вперше польською мовою. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці «Ульяненко. Без цензури».

«Усе це планувало...

Все новости
1 2 3 4

  
Web-партнёры Реклама
Если у Вас при размещении объявлений о продаже/покупке книг возникли вопросы, пишите нам на info@bookmarket.in.ua
ICQ: 390513874
Внимание: портал книги и диски не продает, а только предоставляет площадку для размещения объявлений об их продаже.
Контакты продавцов ищите в текстах объявлений.
bigmir)net TOP 100 Яндекс цитирования