Що почитати: 5 книг про ведення бізнесу та правильні комунікації — Марта Янків, Meest :: Книжный интернет-магазин «BOOKMARKET.IN.UA» покупка продажа букинист открытки ручной работы деловая литература купить книгу в интернет
loading...
 
Bookmarket   Продать книгу   Купить книгу   Помощь   Web-партнёры   О нас   Доставка книг по Киеву  


Статьи

08 апреля 2021
Выбираем штатив: что советуют опытные фотографы Современная фототехника поражает возможностями. Так, сегодня вы можете сделать впечатляющие фото, которые просто захватывают дух, даже в ночное время или при плохом освещении. Но, как показывае...
02 апреля 2021
Современный рынок спортивных медикаментов позволяет подобрать для себя именно то средство, которое станет идеальным решением в каждой конкретной ситуации. Анаболики можно найти для массонаборного курса, когда ключевым требованием является наб...
08 марта 2021
Работа любого салона красоты предполагает активное использование одноразовых расходников. Данная категория товаров достаточно разнообразна и представлена многочисленными наименованиями. Обращаем ваше внимание на тот факт что обилие наименований може...
07 марта 2021
Секреты выбора пива: что следует знать Посиделки за пивом в кругу друзей - больше, чем просто традиция. Непревзойденный аромат, оригинальный вкус, пузырьковая пена и игра света в бокале делают атмосферу непринужденной и комфортной. Но очень...
04 марта 2021
Местные препараты для анестезии: какие бывают? Препараты для анестезии, или анестетики, - это лекарственные средства, задача которых заключается в уменьшении чувствительности всего тела (общая анестезия) или конкретной ее части (местная) к бол...
26 февраля 2019
Комфорт - это важный аспект жизни человека. Мы всегда стремимся к тому, чтобы находиться в условиях комфорта. Именно поэтому люди облагораживают дома, где они живут, а также офисы, где работают. Мы хотим создать для себя такие условия жизни, которы...
17 января 2021
Законодательство и судебная практика существуют с давних времен. Уже тогда такие специалисты начинали предоставлять различные услуги другим гражданам по их защите. Даже в то время первые профессиональные юристы могли собирать, хранить и толковать зак...
Все статьи

Що почитати: 5 книг про ведення бізнесу та правильні комунікації — Марта Янків, Meest

01 марта 2021

Марта Янків, маркетинг-директор групи компаній Meest, склала список книг, на які рекомендує звернути увагу. Ці твори розповідають про ведення бізнесу та правильні комунікації в організаціях. Втім, це не суха бізнес-література.

"Моє життя та робота", Генрі Форд

Здається, всі знають Генрі Форда як автомобільного магната, що здійснив революцію у галузі. Проте книга відкриває не лише світ генія автомобільної індустрії. На прикладі біографії Форда вона демонструє як може змінитися світ протягом життя усього однієї людини, і який вплив ця людина може на нього мати, якщо не поступиться власним мріям та меті.

Спочатку ми знайомимось з Генрі Фордом, який ділиться ідеєю створити автомобіль, розповідає про перші перешкоди, які йому приходиться долати на своєму шляху. А наприкінці біографії перед нами вже постає містер Форд — людина, яка зробила справжній прорив у сфері автомобільної промисловості. Щодо головної думки, яку хотів донести своєю книгою сам Форд, гадаю, її можна сформувати так: "Якість послуг і товарів, які ти виробляєш на продаж — найголовніше у бізнесі". Якщо діяти без брехні, зайвих спекуляцій і махінацій, успіх і фінансовий зліт обов’язково прийдуть.

"Інтернет-маркетинг по науці. Що, де і коли робити для отримання максимального ефекту", Ден Заррелла

Ден Заррелла — професійний дослідник соціальних мереж, а оскільки у своїй маркетинг-стратегії Meest робить ставку в першу чергу саме на діджитал, я не могла обійти його книги осторонь.

Мені близька думка автора щодо численних конференцій та блогів з маркетингу, які мають такий шалений попит сьогодні. Як і Зарелла, я також вважаю, що дуже часто їхній базис — поради про все і не про що одразу.

Втім, книга самого Зарелли базується на реальних дослідженнях, які провели фахівці з маркетингу. Щоб зрозуміти, як люди поводяться в інтернеті і яку користь можна отримати, якщо знати все про їхню поведінку, автор спирається на статистику, власні експерименти й науковий метод.

У цій книзі немає порад як завоювати світ за допомогою маркетингу. Проте вона допомагає зрозуміти, як користуватися фактами, щоб краще просувати продукти чи послуги. Розповідає  як правильно адаптувати маркетингову інтернет-стратегію для конкретного товару і споживача. І це найцінніше.

"Відчувай і реагуй", Джефф Готельф, Джош Сейдіу

Книга про те, що вміння відчувати потреби клієнтів і вчасно на них реагувати — дуже важливе для будь-якого бізнесу. Особливо зараз, коли пандемія змінює світ. Навчитися цього не просто, проте під силу кожному. Варто пильніше слідкувати за всім, що нам дають цифрові технології. І якщо раніше можливістю оцінювати попит продуктів в інтернеті користувалися в основному просунуті компанії, зараз, коли вірус остаточно змінив звички споживачів, цьому мають навчитися всі.

Подивіться на бренд Zara. Компанія випускає свої моделі невеликими партіями, а якщо бачить, що вони популярні серед клієнтів, змінює наступні колекції з урахуванням отриманої інформації. Утім, це лише один з секретів успіху, який варто перейняти. У книзі їх значно більше.  Можна навіть сказати, що ця книга — практичне керівництво для брендів, що допоможе їм створювати саме ті продукти, які потрібні людям тут і зараз.

"Як розмовляти будь з ким, будь-коли і будь-де" Ларрі Кінг

Автор цієї книги, мабуть, найвідоміший інтерв'юер не лише США, а й усього світу. Багато років Ларрі Кінг вів популярне ток-шоу CNN, а бути його гостем вважали за честь найвидатніші політики, бізнесмени, спортсмени, актори та співаки. Тож кому як не Ларрі давати поради щодо мистецтва спілкування з людьми?

У книзі "Як розмовляти будь з ким, будь-коли і будь-де" Кінг ділиться власними секретами підготовки до інтерв’ю, розповідає як подолати незручність під час спілкування з незнайомцями та побороти страх перед виступом на публіці. Особисто для мене дуже важливим є те, що такі поради Кінг дає не лише щодо спілкування з видатними й дуже поважними людьми, а вчить, як слід розмовляти у найрізноманітніших ситуаціях — навіть вдома за обіднім столом. У книзі дуже багато практичних вправ і конкретних прикладів — тобто вона цілком може стати реальним помічником у сфері комунікацій. Оповідання розбавлене великою кількістю прикладів з практики, що робить процес читання не тільки корисним, а й цікавим.

"Втрачаючи невинність" Річард Бренсон

Автобіографічна книга від творця і власника імперії Virgin. Вона, як і книга Ларрі Кінга, може і не нова, проте завжди актуальна. Попри те, що це не розважальна література, читається книга так само легко, як і захопливий роман. Разом з автором читач проживає весь його життєвий шлях — від видавця локального журналу Student і до тих часів, коли потрапити на обкладинки журналу хотіли всі видатні рок-зірки сучасності.

Особисто мені дуже імпонує, що це дійсно чесна історія, у якій Бренсон не лише хвалиться успіхами, а й розповідає про всі свої помилки, ставлення до них, й уроки які виніс. До речі, нове видання книги доповнили подіями останніх десяти років, протягом яких Virgin започаткувала нові бізнеси: залізничні перевезення, розробки екологічного палива і космічний туризм. Тож, якщо будете купляти цю книгу, раджу звертати увагу й на рік видання.

МАРТА ЯНКІВ

Инф. delo.uaБестселлеры

В мире литературы

21 апреля 2021

Те же гранты Украинского культурного фонда могли бы быть направлены на поддержку конкретных украинских музыкантов и блогеров.

Министерство культуры планирует ввести прямую поддержку авторов украинского контент...

20 апреля 2021

У Харкові вже понад 2 роки успішно працює мистецько-бізнесовий проєкт, який популяризує українське слово. Його творці переносять цитати з літературних творів на светри та футболки.

Проєкт започаткували 3 хлопц...

19 апреля 2021

Книга Светланы Алексиевич будет касаться событий после выборов президента Беларуси. Писательница отметила, что в книге ищет ответ на вопрос, как создать независимую процветающую страну.

Об этом 7 апреля Светла...

16 апреля 2021

Десятий Книжковий Арсенал змінив дати проведення через пандемію COVID-19.

Про це повідомила у відеозверненні директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Так, замість 3 травня, ...

15 апреля 2021

Факт 1. В краткой биографии Гумилёва обычно внимание уделяется в основном его литературной деятельности. А ведь он был не только одним из самых видных поэтов Серебряного века, но ещё и путешественником! Николай Степанович несколько...

Все новости
1 2 3 4

  
Web-партнёры Реклама
Если у Вас при размещении объявлений о продаже/покупке книг возникли вопросы, пишите нам на info@bookmarket.in.ua
ICQ: 390513874
Внимание: портал книги и диски не продает, а только предоставляет площадку для размещения объявлений об их продаже.
Контакты продавцов ищите в текстах объявлений.
bigmir)net TOP 100 Яндекс цитирования