Як пройти перевірку системи Прозорро :: Книжный интернет-магазин «BOOKMARKET.IN.UA» покупка продажа букинист открытки ручной работы деловая литература купить книгу в интернет
loading...
 
Bookmarket   Продать книгу   Купить книгу   Помощь   Web-партнёры   О нас   Доставка книг по Киеву  


Статьи

06 ноября 2022
Если вам срочно нужны деньги, то самый простой способ это взять кредит, потому, что не нужно обращаться к знакомым и родственникам и объяснять зачем вам нужны деньги. В Украине срочный кредит можно получить в микро финансовых организациях (МФО), поск...
22 августа 2022
У Норвегії вийшла друком антологія української народної поезії норвезькою «Краплини, що живлять дерево життя. Розмови з українськими текстами». Про це співперекладач Назарій Назаров повідомив на своїй фейсбук-сторінці.До збірки увійшли 30...
04 декабря 2018
МОН подготовило и опубликовало сроки проведения ВНО в 2019 году, которое будет проводиться уже в 12-й раз. Календарный план Традиционно в конце учебного года проводится ВНО, которое ставит перед собой цель объективно оценить знания абитуриентов, ...
20 апреля 2022
Мешок Деда Мороза – самый важный аксессуар Куда может поместиться много сюрпризов, подарков и чудес? Естественно, все это добро носит с собою Дед Мороз в ярком и вместительном мешке. Такой аксессуар кардинально отличается от обычных хозяйст...
13 апреля 2022
На протяжении десятилетий тестостерон пропионат был одним из самых популярных стероидов среди бодибилдеров, которые хотят стать большими и стройными. Тестостерон пропионат является фаворитом большинства спортсменов из-за его способности быстр...
03 мая 2013
Разработка логотипа для повышения имиджа   Имидж – в переводе с английского языка – дословно означает «образ». И относиться это слово-термин может как к человеку, так и к предмету, явлению, виду деятельности и пр. Сегодня данному понятию отв...
26 ноября 2021
Кожаные рюкзаки: для тех, кто ценит удобство Рюкзак – модный и практичный аксессуар. И если еще несколько лет назад он ассоциировался со школьниками или туристами, сегодня ситуация изменилась. Производители предлагают стильные модели, которы...
Все статьи

Як пройти перевірку системи Прозорро

24 ноября 2021

Система Прозорро призначена щодо державних закупівель. Підприємства можуть скористатися ліцензійним майданчиком для реєстрації https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/. Це офіційний майданчик, який має назву Української Універсальної Біржі. Після реєстрації необхідно пройти перевірку в Прозорро для верифікації користувача.

Проведення перевірки за допомогою електронного підпису

Завдяки розвитку технологій, електронний підпис отримав ідентичні повноваження, що і звичайний особистий підпис директора компанії. Він дає можливість  підписання документів і договорів,  забезпечує проходження перевірки на різних сервісах. При цьому сайт "Прозорро" не став винятком. Для цього потрібно пройти низку етапів.

  1. В особистому кабінеті замовник може побачити статут "не ідентифіковано". Це означає, що потрібно провести перевірку. Для цього у профілі потрібно вибрати спеціальну кнопку з підписом ЕЦП/КЕП.
  2. У вкладці, що відкрилася, необхідно натиснути на кнопку з вибором файлів і з комп'ютерних документів вибрати той, що відноситься до електронного підпису.
  3. Деякі власники мають апаратний ключ, тому потрібно відзначити це спеціальною галочкою і в потрібному вікні ввести пароль, що забезпечує захист ключа.
  4. Завершення всього процесу відбувається за допомогою натискання на кнопку «Підписати».

Даний спосіб є одним із найбільш простих та поширених. Однак не всі компанії створюють електронний підпис. Для цього перевірку можна пройти в інший спосіб.

Перевірка за допомогою проведення оплати з розрахункового рахунку

Цей вид перевірки використовують ті компанії, які не мають електронного підпису. Оплата проводиться з розрахункового рахунку компанії. Для цього також існує низка етапів.

  1. В особистому кабінеті потрібно знайти вкладку балансу та вибрати пункт його поповнення. Ці дії забезпечують вихід на потрібне вікно для реєстрації.
  2. Після натискання висвітиться спеціальна вкладка, у якій у вікні до оплати вводиться потрібне значення. Цей показник не враховує ПДВ.
  3. Наступним етапом замовнику необхідно натиснути кнопку, яка починає процес формування рахунку-фактури для оплати та перейти до наступного пункту.
  4. Користувач отримає повідомлення, у якому буде зазначено, що рахунок-фактура сформовано. Він буде перенаправлений на електронну пошту підприємства. Також його можна завантажити безпосередньо з вкладки, натиснувши на потрібне посилання. При цьому документ буде надано у форматі PDF.

Процес перевірки завершується лише після того, як сума прийде на вказаний рахунок. Це стане ключовою основою зміни статусу на ідентифікованого користувача. Також цей процес забезпечить повноцінний доступ до всіх функцій та можливостей Прозорро.

Спосіб проведення реєстрації користувач вибирає самостійно. Це все залежить від його індивідуальних бажань, можливостей та потреб. Також доступний варіант надсилання відсканованих документів поштою. Вони мають бути підкріплені офіційною печаткою. При цьому компанія, що забезпечує діяльність системи, проведе всі необхідні дії з перевірки та змінить статус. Однак цей варіант довгий і практично не використовується.Бестселлеры

В мире литературы

07 декабря 2022

За результатами голосування Оксфордського словника головним словом 2022 року став вираз «гоблінський режим» (goblin mode). Про це повідомили на сайті словника.

«Режим гобліна» – с...

06 декабря 2022

Улітку 2022 року українські видавці спостерігали збільшення попиту книжок порівняно з весною 2022 року. Про це йдеться в опитуванні культурно-видавничого проєкту Читомо «9 місяців вторгнення: як українські видавці працюють пі...

05 декабря 2022

Frankfurter Allgemeine Zeitung, одна з найавторитетніших газет та онлайн-медіа Німеччини, оприлюднила список культурних діячів року, друге місце в якому посів Сергій Жадан. Про це йдеться на офіційному сайті видання.
 

02 декабря 2022

Верховна Рада у першому читанні ухвалила зміни до законів, які регулюють використання джерел інформації країни-агресора в освіті й науковій діяльності. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

01 декабря 2022

Чеське видавництво Argo презентувало книжку «Не здамося. Збірка оповідань для України, що бореться». Про це повідомило Посольство України у Чеській Республіці на своїй фейсбук-сторінці.

Видання скл...

Все новости
1 2 3 4

  
Web-партнёры Реклама
Если у Вас при размещении объявлений о продаже/покупке книг возникли вопросы, пишите нам на info@bookmarket.in.ua
ICQ: 390513874
Внимание: портал книги и диски не продает, а только предоставляет площадку для размещения объявлений об их продаже.
Контакты продавцов ищите в текстах объявлений.
bigmir)net TOP 100 Яндекс цитирования